Biuro Rachunkowe Iga Brzęczka tel. 608 411 635
Zadzwoń ! Dojedziemy bezpłatnie

na terenie Nowej Dęby, Tarnobrzega, Sandomierza i okolic...
Slide Elastyczność Profesjonalizm Konkurencyjne ceny Bądź kreatywny Najnowocześniejsza technologia na wyciągnięcie ręki.
Przenieś księgowość, kadry i obsługę informatyczną do nas,
a zaoszczędzony czas i pieniądze zainwestuj w rozwój swojej firmy.
Ubezpiecz swoje dane przed zniszczeniem przenosząc księgowość i kadry do nas

Papierkowa robota – zostaw ją nam i zapomnij o urzędach!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OUTSOURCING?

Korzystając z usług firmy zewnętrznej dysponującej doświadczonymi specjalistami, profesjonalnym sprzętem i najlepszym legalnym oprogramowaniem macie Państwo GWARANCJĘ rzetelnej, fachowej i kompleksowej obsługi. Również ryzyko popełnionych błędów przez etatową księgową / kadrową jest w naszym przypadku zminimalizowane – jako firma zewnętrzna odpowiadamy za ewentualne błędy, jesteśmy również ubezpieczeni u wiarygodnego ubezpieczyciela.

 

Planujesz otworzyć firmę?

  • Pomożemy w utworzeniu elektronicznego profilu firmy na platformach EPUAP i CEIDG,
  • Pomożemy w wypełnieniu niezbędnych dokumentów rejestracyjnych,
  • Pomożemy w ubieganiu się o dofinansowania ze środków funduszu pracy oraz dotacji unijnych
  • i wiele innych

… lub zoptymalizować koszty jej prowadzenia?

  • Proponujemy Państwu pełną obsługę księgową (Księga Handlowa, KPiR, Karta Podatkowa..), kadrową, płacową i informatyczną Waszej firmy – jedna niska faktura zamiast księgowej, kadrowej i informatyka na etacie!
  • Załatwimy za Państwa większość formalności związanych z prowadzeniem  firmy, tj. kontakty z urzędami, VAT, ZUS, GUS, PFRON, doradzimy w wielu kwestiach, poprowadzimy dokumentację księgową, kadrową, płacową, wypełnimy i dowieziemy comiesięczne deklaracje, sprawozdania, zeznania podatkowe.
  • Już nie musicie się martwić o zaległych obowiązkach płatniczych i sprawozdawczych. Możemy na zasadzie pełnomocnictwa przygotować i wysłać wszelkie dokumenty oraz niezbędne opłaty. W pozostałych przypadkach poinformujemy SMS o zbliżających się terminach.

Nie jesteś zadowolony z bieżącej współpracy z księgową / ze swoim starym biurem rachunkowym?

  • Jako jedyni na rynku oferujemy Państwu pomoc w przeniesieniu firmy do nas – jeden podpis, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami
  • W okresie przejściowym dopilnujemy staranności prowadzenia dokumentacji i rozliczeń oraz przekazania całości wytworzonych danych, ponieważ wiemy, że obowiązują Państwa okresy wypowiedzenia, podczas których istnieje obawa nierzetelnej obsługi ze strony odchodzącej księgowej / biura rachunkowego

0 Comments

Leave a reply