Biuro Rachunkowe Iga Brzęczka tel. 608 411 635
Zadzwoń ! Dojedziemy bezpłatnie

na terenie Nowej Dęby, Tarnobrzega, Sandomierza i okolic...
Slide Elastyczność Profesjonalizm Konkurencyjne ceny Bądź kreatywny Najnowocześniejsza technologia na wyciągnięcie ręki.
Przenieś księgowość, kadry i obsługę informatyczną do nas,
a zaoszczędzony czas i pieniądze zainwestuj w rozwój swojej firmy.
Ubezpiecz swoje dane przed zniszczeniem przenosząc księgowość i kadry do nas

Bezpieczeństwo danych

Prowadząc firmę gromadzicie Państwo ogromne ilości wrażliwych danych- począwszy od danych osobowych pracowników, poprzez kontakty biznesowe, aż po dokumentację niezbędną do wszelkich rozliczeń z urzędami oraz sporządzania sprawozdań i statystyk Waszej działalności.

Nośnikiem tych danych są najczęściej kilkuletnie, wysłużone komputery z często nieaktualnym oprogramowaniem, bez systemu antywirusowego. Komputery, na których oprócz księgowości odbieracie pocztę, przeglądacie strony internetowe, portale społecznościowe, gdzie nietrudno o infekcję wirusową i utratę danych.

Gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństwo danych przetwarzanych w naszej firmie. To dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii informatycznej, która zapewnia najwyższe standardy zabezpieczeń.

 

W trosce o Państwa wygodę i cenny czas umożliwiamy Państwu również wgląd do bieżących analiz finansowych bez zbędnych wizyt w Biurze Rachunkowym – więcej informacji w dziale ZAWSZE W KONTAKCIE

Oferujemy również bezpieczne i wolne od SPAM’u miejsce na własną stronę internetową i firmową skrzynkę pocztową  – więcej informacji w dziale USŁUGI DODATKOWE